Ágaprító gép szerviztechnikus

Jelenleg családias vállalkozásunk ezen szakterületén 2 fő munkavállaló dolgozik. Teljes körű szervizszolgáltatást nyújtunk, nagy teljesítményű ágaprító, ágdaráló gépek javításához és karbantartásához.
Telephelyünk, mely egyben a munkavégzés helye is Budapest XI. kerületében található.

Főbb feladatok

  • Szerviz tevékenységben való aktív részvétel
  • Szerviz munkavállalóinak és munkafolyamatainak koordinálása
  • Napi szintű beszerzések lebonyolítása
  • Raktárkészlet nyilvántartása, felügyelete, leltározás
  • Gyártókkal és beszállítókkal való kapcsolattartás (angol partnercégekkel is)
  • Szerviz munkalapok vezetése
  • Gépek átvétele-átadása
  • Bérlőkkel és vásárlókkal való kapcsolattartás

Az állás betöltéséhez kapcsolódó kompetenciák

  • Szervizelésben, szerviz vezetésben szerzett több éves tapasztalat
  • MS office programok ismerete (world, exel)
  • Középfokú angol nyelvtudás, mind szóban, mind írásban
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalattal

Amit kínálunk

  • 300-500 000,- nettó fizetés kvalitástól és tapasztalattól függően
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Korlátlan céges telefon használat
  • Munkaidőhöz kötött céges autó és laptop használat

Jelentkezni a következő elérhetőségeink valamelyikén lehetséges:
tel: +3630 907 5948
e-mail: greenarborkft@gmail.com

Vélemény, hozzászólás?

Please log in using one of these methods to post your comment:

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s