Kertész

Frissen induló biokertészet csapatába, kertész munkakörbe keresünk főállású kollégát.
Ha érdekel a bébi levélzöldségek termesztése, és szeretnéd megtanulni, hogyan lehet ezt nagyobb léptékben csinálni, jelentkezz az alábbi email címen:
csaba.bolvari@gmail.com
Munkavégzés helye:

  • Maglód

Tapasztalat:

  • 1-2 év kertészet területén szerzett tapasztalat szükséges.

Végzettség:

  • Szakirányú végzettség előny, de nem elvárás.

Munkakezdés:

  • 2022. március eleje

Fizetés:

  • Tapasztalat és képzettség függvényében.

Feladatok részletezése:

  • vetésterv alapján napi / heti feladat listák elvégzése
  • direktvetések önállóan kézi vetőgéppel
  • vetések palántának
  • kiültetés önállóan kézi palántázógéppel
  • ágyáselőkészítések önállóan ágyáselőkészítő géppel
  • egytengelyes traktor kezelése
  • szedés, betakarítás kézzel és mini-kombájnnal
  • szedés irányítása alkalmanként
  • napi feladatok irányítása alkalmanként
  • hálózás / takarások segítséggel
  • input anyagok kijuttatása szóróval
  • növényvédelmi kezelések elvégzése
  • öntözőrendszer karbantartása
  • öntözés felügyelete
  • palántázó gondozása, felügyelete
  • növényház felügyelete

Vélemény, hozzászólás?

Please log in using one of these methods to post your comment:

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s