Pályafenntartó

Dolgozz az Újpest FC pályafenntartó stábjában!

Az Újpest FC pályafenntartót keres.

Feladatok:

• pályán zajló kertészeti és egyéb munkálatok elvégzése
• pályarendszabályok betartatása
• nyesedék, hulladék eltávolítása a játékfelületről
• kirúgott gyepfelületek renoválása
• öntözés
• bárminemű rendellenesség észrevételekor (kártevő, kórokozó megjelenése a gyepfelületen) az illetékes személyek azonnali értesítése
• a sporttelephez tartozó épületben használt helyiségek felügyelete, tisztántartása
• sportpályákhoz tartozó gépek tisztántartása, karbantartása
• pálya környékének gyommentesítése (járda, betonszegély, műfű, stb.)
• a közvetlen felettes által kitűzött egyéb feladat

Elvárások:

• türelem, precíz és pontos munkavégzés
• jó monotonitás- és stressztűrés
• hatékony munkavégzés önállóan és csapatban is
• hétvégi munkavégzés
• B kategóriás jogosítvány

Előny:

elhivatottság
állhatatosság
jó problémamegoldó készség
hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
szakirányú végzettség

Amit kínálunk:

fejlődési lehetőség a szakmán belül
továbblépési lehetőség
jó hangulatú pályafenntartó csapat

Munkavégzés helye:

1044 Budapest, Megyeri út 13., Szusza Ferenc Stadion
1046 Budapest, Tábor utca 16. Újpest FC Edzőközpont

Azonnali munkakezdés, akár gyakornoki pozícióban!

Jelentkezz, ha megfelelsz az elvárásoknak, és ha szeretnél Magyarország egyik legrégebbi és legnagyobb múlttal rendelkező klubjánál dolgozni. Önéletrajzod a hr@ujpestfc.hu e-mail címre várjuk, nettó fizetési igény megjelölésével.

Vélemény, hozzászólás?

Please log in using one of these methods to post your comment:

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s