3D kerttervező

Kerttervezői pozíciónk akár részmunkaidőben és távoli munkavégzéssel is vállalható! Csapatunk magánkertek tervezésével és építésével foglalkozik Pécsen és vonzáskörzetében. Fiatal, energikus csapat vagyunk, stabil cégháttérrel és ambíciózus jövőképpel, amiről szeretünk közösen ötletelni és közösen alakítani azt. A változatos projektek folyamatos lehetőséget biztosítanak a szakmai fejlődésre. A tervezői munkakör akár távmunka keretében, és részmunkaidőben is betölthető nálunk.

Főbb feladatok, munkák:

  • -magánkertek tervezési feladatai
  • -felülnézeti rajzok készítése
  • -ültetési tervek készítése
  • -3D látványtervek készítése
  • -egyeztetés az ügyfelekkel a tervezési igényekről

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • -kerttervezésben szerzett gyakorlat
  • -tervező programok (pl. autoCAD / archicad / 3Ds Max / Lumion / Photoshop/ egyéb) ismerete
  • -gyors munkavégzés
  • -megbízhatóság
  • -önállóság
  • -1-3 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • stabil cégháttér szakmai fejlődési lehetőség rugalmas munkaidő távmunka lehetősége fiatalos, dinamikus, együttműködő csapat

A jelentkezéseket a tamara.apecsikertesz@gmail.com email címre várjuk szakmai portfólió és fényképes önéletrajz csatolásával.

Vélemény, hozzászólás?

Please log in using one of these methods to post your comment:

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s