TÁJÉPÍTÉSZ MÉRNÖK KOLLÉGÁT KERES A ZÖFE KFT. A ZÖFE KFT. – LIÁN KERTÉSZETI CÉGCSOPORT

Tájépítészmérnök tervező és építéselőkészítő munkatársat keres. Cégünk, amely kiemelkedő minőségű parképítői-, fenntartói munkákat végez Budapesten és az ország számos területén, kollégát keres budapesti irodájába.

FŐBB FELADATOK:

  • Tájépítészeti tervezési feladatok (játszóterek, sportpályák, parkok, növénykiültetési tervek, megvalósulási tervek készítése)
  • Kivitelezési munkák irodai támogatása
  • Árajánlatok/megrendelések készítése
  • Helyszíni felmérések

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil hátterű,megbízható cég több évtizedes szakmai tapasztalattal
  • Dinamikus csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Változatos, kihívásokkal teli munka
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség (anyagismeret, technológiák)
  • A legnagyobb tervezőirodák munkáinak kivitelezésében való részvételi lehetőség

ELVÁRÁSOK:

  • Szakirányú egyetemi okl. tájépítészmérnök MSC vagy MA végzettség
  • Autocad magas szintű ismerete
  • Microsoft Office (Word, Excel, Outlook) magabiztos használata
  • Precizitás, megbízhatóság és alaposság
  • Önállóság és terhelhetőség
  • Rugalmasság, kiváló problémamegoldó képesség
  • Csapatmunka és alkalmazkodás
  • Szakmai tapasztalat
  • Portfolio, amelyet a későbbiekben kérünk bemutatni max. 10 MB pdf formátumban (zofe@lian.hu)

ELŐNYÖK: Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat Jogosítvány

CÉGÜNK FŐBB KIVITELEZÉSI REFERENCIÁI: Bp. VIII. ker. Teleki tér, Hatvan, Grassalkovich kastély kertjének kivitelezése

Hozzászólás