kertész – évelőkertészet

Magyarország egyik legnagyobb évelőkertészete, a Beretvás és Társai Évelőkertészet keres fiatalos csapatába adminisztrációs és kertészeti munkára keres kertészt vagy kertészmérnököt.

Feladatkörök:
– adminisztrációs feladatok (iroda, számlázás, szállítólevél, szedőlista stb. ) ellátása
– partnerekkel való kapcsolattartás,
– kertészeti, termesztési munkák végzése

Elvárások:
– megbízható, precíz munkavégzés, igényesség,
– alkalmazkodóképesség, csapatszellem,
– jó munkabírás, terhelhetőség,
– jó kommunikációs képesség,
– minimum felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Előny:
– növényszeretet, kertészeti érdeklődés,
– angol (esetleg német) nyelvtudás,
– szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk:
– versenyképes jövedelem,
– alapbéren felüli mozgóbér,
– munkába járási támogatás,
– szakmai fejlődési lehetőség,
– emberközpontú vezetőség, családias hangulat,
– egész évben folyamatos munkavégzés,
– stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség,
– fiatalos, lendületes csapat,
– változatos feladatok, nem monoton munkavégzés,
– kulturált munkakörnyezet.

Jelentkezni lehet a beretvaskert@gmail.com email-címen (fényképes önéletrajz csatolásával), illetve személyes találkozó is egyeztethető a 70/562-0009-es telefonszámon.

Hozzászólás